Stel cookie voorkeur in

Team

Het team bestaat uit medewerkers van de kinderopvang (inclusief tussenschoolse en buitenschoolse opvang) en medewerkers van de basisschool. Er wordt intensief samengewerkt aan een doorgaande lijn en een uitstekend pedagogisch klimaat waarin kinderen zich veilig, plezierig en uitgedaagd voelen. Onze medewerkers staan klaar om u en uw kind(eren) te ontvangen en samen te werken. Wanneer u in gesprek wilt met onze medewerkers, vinden we het fijn als u hier vooraf even een afspraak voor maakt.

Ed Verhage

Interim directeur

Maandag t/m vrijdag

ed.verhage@signumonderwijs.nl

Thera Huijers

Manager onderwijs en ontwikkeling

Maandag t/m donderdag

thera.huijers@signumonderwijs.nl

Joslyn Wuisman

Bouwleider onderbouw, leerkracht 3/4

Maandag t/m vrijdag

joslyn.wuisman@signumonderwijs.nl

Helma van Boekel

Bouwleider 0-4

Maandag,dinsdag, donderdag en vrijdag

hvboekel@kanteel.nl

Manon van Wuijckhuijse

Bouwleider bovenbouw, ICT-coördinator, leerkracht groep 8

woensdag t/m vrijdag

manon.vanwuijckhuijse@signumonderwijs.nl

Sylvia Hendriks

Zorgcoördinator, vertrouwenspersoon

Maandag t/m vrijdag

sylvia.hendriks@signumonderwijs.nl

Esther van der Zijde

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Musketiers

evdzijde@kanteel.nl

Evelyn Faas

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Narretjes

efaas@kanteel.nl

Faiza Belhaj

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Musketiers

fbelhaj@kanteel.nl

Ivonne van Nuland

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Narretjes

ivnuland@kcdetroubadour.nl

Mirte Rovers

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Musketiers

mrovers@kanteel.nl

Monica Linckens

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Narretjes

mlinckens@kanteel.nl

Jacqueline Minderhout

Pedagogisch medewerker peuterarrangement, TSO en BSO

Tekst hier

jminderhout@kanteel.nl

Marijke van der PLas

Leerkracht groep 1/2a

maandag t/m woensdag

marijke.vanderplas@signumonderwijs.nl

Carla van Heesch

Leerkracht groep 1/2a

Donderdag en vrijdag

carla.vanhesch@signumonderwijs.nl

Anne Pijnenburg

Leerkracht groep 1/2b

maandag,dinsdag, woensdag om de week.

anne.pijnenburg@signumonderwijs.nl

Natascha van der Loop

Leerkracht groep 1/2b

woensdag t/m vrijdag

natascha.vanderloop@signumonderwijs.nl

Lindi Thissen

Leerkracht groep 1/2c, Coördinator Engels

Maandag t/m vrijdag

lindi.thissen@signumonderwijs.nl

Daphne van der Kallen

Leerkracht groep 3

dinsdag, woensdag en vrijdag

daphne.vanderkallen@signumonderwijs.nl

Angela van Kessel

Leerkracht groep 3 en 4, Wish coördinator

maandag, donderdag, vrijdag

angela.vankessel@signumonderwijs.nl

Maarten van de Rijt

Leerkracht groep 4, Sportcoördinator

maandag t/m donderdag

maarten.vanderijt@signumonderwijs.nl

Silvia Wevers

Leerkracht groep 5

Maandag t/m vrijdag

silvia.wevers@signumonderwijs.nl

Angela van Leuveren

Leerkracht groep 5/6, leescoördinator

Maandag t/m vrijdag

angela.vanleuveren@signumonderwijs.nl

Anouk van Alphen

Leerkracht groep 6

maandag,dinsdag,woensdag en vrijdag

anouk.vanalphen@signumonderwijs.nl

Hedwig Oostrom

Leerkracht groep 6, basisschoolcoach

maandag, dinsdag, donderdag

hedwig.oostrom@signumonderwijs.nl

Sylvia Merx

Leerkracht groep 7, rekencoördinator, Hoogbegaafdencoördinator

maandag t/m donderdag

sylvia.merx@signumonderwijs.nl

Stephanie van Strijp

Leerkracht groep 8a

Maandag t/m vrijdag

stephanie.vanstrijp@signumonderwijs.nl

Lisa van den Wildenberg

Leerkracht 8b, vertrouwenspersoon

maandag t/m vrijdag

lisa.vandenwildenberg@signumonderwijs.nl

Jill Fransen

Leerkrachtondersteuner

Maandag t/m woensdag

jil.fransen@signumonderwijs.nl

Sacha Verhoeven

Leerkrachtondersteuner

dinsdag t/m donderdag

sacha.verhoeven@signumonderwijs.nl

Anja van Dongen

Jozua

TSO

Chandra Gangabisoensingnh

TSO en BSO

Ildíko Schepens

TSO en BSO

Trudy Duijs

VSO,TSO en BSO