Stel cookie voorkeur in

Team

Het team bestaat uit medewerkers van de kinderopvang (inclusief tussenschoolse en buitenschoolse opvang) en medewerkers van de basisschool. Er wordt intensief samengewerkt aan een doorgaande lijn en een uitstekend pedagogisch klimaat waarin kinderen zich veilig, plezierig en uitgedaagd voelen. Onze medewerkers staan klaar om u en uw kind(eren) te ontvangen en samen te werken. Wanneer u in gesprek wilt met onze medewerkers, vinden we het fijn als u hier vooraf even een afspraak voor maakt.

Marieke Wismans

directeur kindcentrum

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

marieke.wismans@signumonderwijs.nl

Thera Huijers

Manager onderwijs en ontwikkeling

maandag t/m donderdag

thera.huijers@signumonderwijs.nl

Joslyn Wuisman

Bouwleider onderbouw, leerkracht 1-2c

maandag t/m vrijdag

joslyn.wuisman@signumonderwijs.nl

Helma van Boekel

Bouwleider kinderopvang

maandag,dinsdag, donderdag en vrijdag

hvboekel@kanteel.nl

Manon van Wuijckhuijse

Bouwleider bovenbouw, ICT-coördinator, leerkracht groep 4-5

maandag, woensdag t/m vrijdag

manon.vanwuijckhuijse@signumonderwijs.nl

Sylvia Hendriks

Zorgcoördinator, vertrouwenspersoon

maandag t/m vrijdag

sylvia.hendriks@signumonderwijs.nl

Esther van der Zijde

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Narretjes: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

evdzijde@kanteel.nl

Evelyn Faas

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Narretjes: donderdag en vrijdag

efaas@kanteel.nl

Faiza Belhaj

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf, TSO en BSO

Musketiers: dinsdag, donderdag en vrijdag

TSO en BSO: maandag

fbelhaj@kanteel.nl

Ivonne van Nuland

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Musketiers: maandag, dinsdag, woensdag

ivnuland@kcdetroubadour.nl

Mirte Rovers

Pedagogisch medewerker

Kinderdagverblijf, TSO en BSO

mrovers@kanteel.nl

Jacqueline Minderhout

Pedagogisch medewerker Peuterarrangement en BSO

maandag, dinsdag en donderdag

jminderhout@kanteel.nl

Monica Linckens

Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf

Narretjes: maandag, dinsdag

mlinckens@kanteel.nl

Kesthely Schuurmans

Groep 1-2a

dinsdag t/m vrijdag

kesthely.schuurmans@signumonderwijs.nl

Anne Pijnenburg

Leerkracht groep 1/2b

maandag,dinsdag, woensdag om de week.

anne.pijnenburg@signumonderwijs.nl

Natascha van der Loop

Leerkracht groep 1/2b

woensdag t/m vrijdag

natascha.vanderloop@signumonderwijs.nl

Lindi Thissen

Leerkracht groep 3a, Coördinator Engels

maandag t/m vrijdag

lindi.thissen@signumonderwijs.nl

Daphne van der Kallen

Leerkracht groep 3b

dinsdag, woensdag en vrijdag

daphne.vanderkallen@signumonderwijs.nl

Marijke van der PLas

Leerkracht groep 1/2a - 4/5 - 5

maandag t/m donderdag

marijke.vanderplas@signumonderwijs.nl

Angela van Kessel

Leerkracht groep 3b en 4, Wish coördinator

maandag, donderdag, vrijdag

angela.vankessel@signumonderwijs.nl

Maarten van de Rijt

Leerkracht groep 4, Sportcoördinator

maandag t/m donderdag

maarten.vanderijt@signumonderwijs.nl

Silvia Wevers

Leerkracht groep 5

maandag t/m woensdag, vrijdag

silvia.wevers@signumonderwijs.nl

Angela van Leuveren

Leerkracht groep 6, leescoördinator

maandag t/m vrijdag

angela.vanleuveren@signumonderwijs.nl

Lisa van den Wildenberg

Leerkracht 6/7, vertrouwenspersoon

maandag t/m vrijdag

lisa.vandenwildenberg@signumonderwijs.nl

Stephanie van Strijp

Leerkracht groep 7, specialist hoog -en meerbegaafdheid

maandag t/m vrijdag

stephanie.vanstrijp@signumonderwijs.nl

Eddy de Vries

Groep 8

maandag t/m vrijdag

eddy.devries@signumonderwijs.nl

Jill Fransen

Leerkrachtondersteuner

Maandag en dinsdag

jil.fransen@signumonderwijs.nl

Anja van Dongen

Pedagogisch medewerker BSO

maandag, dinsdag en donderdag

avdongen@kcdetroubadour.nl

Chandra Gangabisoensingh

Pedagogisch medewerker TSO en BSO

maandag, dinsdag en donderdag

Ildíko Schepens

Pedagogisch medewerker TSO en BSO

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Trudy Duijs

Pedagogisch medewerker TSO en BSO

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Ard Geerts

Pedagogisch medewerker VSO, TSO en BSO

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Yvonne Harmse

administratief medewerkster

maandag t/m vrijdag

administratie@kcdetroubadour.nl